SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


#1 2011-03-21 08:19:35

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Justin Bieber, etc. etc...

A, jeszcze Miley Cyrus.Co sądzicie o tej dziewoi? A o samym  Justinie Bieberze? Powiem wam, że ja naprawdę nie rozumiem ich fenomenu. Co nastolatki w nich widzą? Wiem, że na forum jest kilka młodziutkich osób, i zapytam - jesteście jego fanami? Jeśli tak, to od razu przepraszam, ale nie mam zamiaru słodzić
Justin Bieber - o gustach się nie dyskutuje, ale jak dla mnie to dziecko nie ma ani ładnej gęby ("brzyyyyydal" ) ani talentu. Dźwięk jego głosu to dla mnie jak drapanie paznokci o tablicę, a młode dziewczęta sikają na jego widok i podniecają się każdym jego ruchem. Moja mama mówi, że w jej szkole (podstawówka) dziewczyny nawet koszulki z jego zdjęciem noszą ;P Podnieta wielka, a zobaczymy, co zrobicie jak koleś przejdzie mutację i jego głos niemal całkowicie się zmieni. A poza tym kto wie, czy on się wszystkim po prostu....nie znudzi -pssssttt - mam taką nadzieję!

Hanka Mutantka - tej kreatury fanką też nie jestem. Ani to utalentowane, ani specjalnie piękne. Ani mądre. A tutaj to już produkcja taśmowa na wielką skalę - plecaki, zeszyty, piórniki, długopisy, książki, albumy, naklejki, koszulki, spodnie, piżamki, ba, nawet majtki! *faint* . NIE, NIE I jeszcze raz NIE.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Montaż szamb betonowych na terenie BetonovĂŠ JĂ­mky BĂ­lovec grzejniki purmo wrocław