SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


#1 2011-03-22 12:57:37

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Amblin - Pradawny Ląd

Sympatyczny film Dona Blutha o pradawnych mieszkańcach naszej planety - dinozaurach. Zmuszone postępującą suszą, wędrują one do Wiecznie Zielonej Doliny, gdzie życie kwitnie a wody jest pod dostatkiem. Głównymi bohaterami są brontozaur Stopek, triceratops Cera, Duckie, pterozaur Pterek (bodajże) i Spike. Te dinozaurze dzieci podczas całej wędrówki nauczą się wiele o współpracy, przyjaźni i innych ważnych rzeczach. Bajeczka bardzo mi się podobała, gdy byłam młodsza. I dzisiaj chętnie bym do niej wróciła, bo polubiłam Stopka i jego towarzyszy. Animacja ładna, rysunki wykonane również na poziomie - niczego innego w sumie nie spodziewałabym się po Donie Bluth

Dodam jeszcze, że stworzono również serial animowany o tym samym tytule i z tymi samymi bohaterami. Emituje go telewizja MiniMini (wiem, bo mam młodsze rodzeństwo ) .

http://i2.pinger.pl/pgr374/152cf4a4002010694bcc8a8f/TheLandBeforeTimeScreen%5B1%5D.jpg
http://images.wikia.com/landbeforetime/images/3/36/Littlefoot%27s_hatched.jpg

Offline

 

#2 2011-03-30 18:52:38

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Amblin - Pradawny Ląd

O pamiętam to, jak leciało w TV ale nigdy nie obejrzałam tego tak żywcem od początku do końca xp


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#3 2011-03-31 08:35:36

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Amblin - Pradawny Ląd

Mi babcia chyba na VHS to wypożyczała jak byłam dzieckiem, potem w święta emitowała go telewizja Stopek jako bobas jest słodki ogólnie dinozaury wyglądają tam bardzo ładnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animovies.pun.pl cv-wzory.pl chart