SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


#1 2011-03-23 01:29:51

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Magic: The Gathering

Na pewno każdego z was pochłonęła kiedyś jakaś karcianka... Stosy talii, grupa zapaleńców i akcja!
Ale czy ktoś kiedyś spotkał się z Magic'iem? Nie mówię w sklepie, ale u kogoś? Może nawet sam się stał graczem?
Ja osobiście uwielbiam tą karciankę, owszem to dość wymagająca gra, ale jak się załapie ocb potem jest tylko czysta przyjemność gry i wymyślanie dobrej strategii ^^
Sama posiadam 4 talie z czego z jednej jestem niesamowicie dumna (kocham mojego przyjaciela za to, że ją tak genialnie ułożył).

Czym jest Magic:
Jest to kolekcjonerska gra karciana. Do gry w Magica potrzebne są co najmniej dwie osoby z własnymi taliami. Każda gra reprezentuje bitwę pomiędzy dwoma czarodziejami, którzy używając czarów, magicznych przedmiotów i fantastycznych stworów starają się pokonać przeciwnika.

Więcej na : http://pl.wikipedia.org/wiki/Magic:_The_Gathering

http://orzhovgilden.site11.com/img/wallpapers/magic.jpg


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#2 2011-03-24 08:05:32

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Magic: The Gathering

Ooooo, ja o tym słyszałam, niestety nie znam nikogo w moim mieście, kto by się tym zajmował (już, bo koleżanka odkąd wyszła za mąż ma się za wielce ważną i dorosłą, choć to tylko pozory - miesiąc temu zbierała mangi i figurki - dzisiaj uważa to za dziecinadę, lol) gdzie można dostać takie karty?

Offline

 

#3 2011-03-24 11:09:28

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Magic: The Gathering

Można je kupić przez internet, w empiku bądź w sklepach specjalistycznych typu Katowicki "Bard" ;]
Mnie osobiście wszystkie talię kupował i składał mój przyjaciel, dlatego oszczędził mi śmieci w deku. Niestety nie często jest okazja, żeby pograć, ale urządzamy sobie czasem jakieś "sesje" XD
Ech ja nie wiem czy niektóre okoliczności mieszają ludziom w głowach czy co? U mnie zaś znajomych zmieniły studia w większym mieście (szkoda tylko, że mam faceta z wielkiego miasta i jakoś się tak nie nadyma dumą z tego powodu w przeciwieństwie do nich... XP). Wkurzający rozwój wydarzeń xp


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#4 2011-03-24 11:20:46

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Magic: The Gathering

Oooo, niestety ja do Empiku to aż do Lublina muszę latać, bo w Zamościu chyba nie ma :C
przykre, że nagle ktoś się aż tak zmienia - co w tym tak wielkiego, że się studiuje?

Offline

 

#5 2011-03-24 20:43:08

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Magic: The Gathering

To, że się studiuje 80km od domu, mieszka na wynajmie i ma się kupę "fantastycznych" nowych znajomych xp.
O to niefajnie, ale zawsze można kupić przez internet, czy to na allegro, czy to jest pewna strona na której mój przyjaciel zawsze kupuje. Niektóre karty ze starszych edycji mżna kupic za grosze, zależy jakie mają właściwości i na czym chcesz zbudować talię ;]


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#6 2011-03-30 15:06:55

Colonel Shamrock

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 74
Punktów :   

Re: Magic: The Gathering

Sorki siostra ale w zamościu nie ma na pewno Empiku. W lublinie jak byłam to też nie widziałam,jedynie pokemony były XD


http://img863.imageshack.us/img863/8702/beznazwy1n.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Douarnenez FeWo an der Märchenstrasse grzejniki purmo wrocław