SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


  • Index
  •  » Anime
  •  » Co sądzisz O Horrorach w Anime?....

#1 2011-03-23 15:05:09

Karakeru

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 13
Punktów :   

Co sądzisz O Horrorach w Anime?....

No to będzie tak...Co wy sądzicie o Horrorach w Anime? Np. Takie tytuły jak "High school Of the Dead" czy "Death Note". Hmm...Sam osobiście sądzę że Japończycy ciekawie podchodzą do Gatunków typu Horror. Omijając Anime Np. Silent Hill czy Ringu xD Szczerze zniszczyły moją Psychę, Ale było warto! Różne Stwory człeko-podobne itp. stały się specjalnością Japończyków. Moim Fav'em stał się "High school of the dead" Zaciekawił mnie ten tytuł tuż po przeczytaniu kilku stron mangi, ale gdy obejrzałem Anime coś mnie poruszyło...Może nie dokładnie Krew i bebechy xD Ale ten leciutki Powiew pod spódniczkę w kadrach

Z lekkim Hentajowskim smaczkiem, Krwawolubny Karakeru... C:


Zawsze chciałem poślizgnąć się na skórce od banana i upaść na twarz C:

Offline

 

#2 2011-03-24 08:16:53

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Co sądzisz O Horrorach w Anime?....

Hehe, oczywiście podwiewy pod spódniczki obowiązkowe w paru anime Mi osobiście przypadło do gustu kilka tytułów, jak np. Hellsing czy właśnie Death Note, ale np. tego High School nie oglądałam :C Może założysz dział i opiszesz co nieco?
Co do kwestii horrorów rodem z Japonii - hmmmm.... zraziłam się po obejrzeniu kilku horrorów o tym samym schemacie (domyślni wiedzą jakim), więc podziękowałam Japończykom za ich horrory, i osobiście preferuję tajskie. Ale o tym w dziale z filmami

Offline

 

#3 2011-03-24 11:34:07

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Co sądzisz O Horrorach w Anime?....

?Może nie horror, ale dość dobitnie przejął mnie "Wolf's Guy", to na prawdę dobitna manga, niestety w pewnym momencie przestali ją tłumaczyć na angielski, za brutalność scen (nie tylko krwawych jak i erotycznych). Natomiast za  sam Death Note przypadł do gustu... Jest jeszcze Darker than black, ale nie miałam z nim przyjemności xp


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#4 2011-03-24 12:13:57

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Co sądzisz O Horrorach w Anime?....

Darker Than Black jeszcze nie oglądałam, ale może się skuszę ^^

Offline

 

#5 2011-03-24 21:17:03

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Co sądzisz O Horrorach w Anime?....

Ponoć jest w stylu Death Note (a raczej na podobnym poziomie) nie potrafie doradzić bo to nie tamatyka dla mnie, ja wolę się raczej pośmiać ^^ Ale za to muzyka ABS była tam przednia ;]


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#6 2011-03-25 11:22:26

Colonel Shamrock

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 74
Punktów :   

Re: Co sądzisz O Horrorach w Anime?....

Co do horrorow to najlepszymi dla mnie tytułami są.
1.Death Note
2. Umineko no naku koro ni <pierwsze 10odcinków miecie,i nie jest tak brutalne jak tytuł pod numerem 3>
3. Higurashi no naku koro ni-polaczenie cukierkowatych dziewczynek z psychopatkami..brr
4. Code Geass-fabuła bardzo podobna do Death Note,i to jest wielki plus. ^^"


http://img863.imageshack.us/img863/8702/beznazwy1n.png

Offline

 
  • Index
  •  » Anime
  •  » Co sądzisz O Horrorach w Anime?....

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
windykacja fiks inkaso