SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-03-29 09:20:20

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Gordon Ramsay i jego programy

Nie za wiele ich oglądałam, ale jak już zaczęłam to....
Jednych jego osoba razi, inni go podziwiają. Należę do tych pośrodku, choć bardziej zmierzam ku podziwianiu tego człowieka. Odniósł ogromny sukces jako właściciel restauracji, a w swoich programach wyszukuje najlepszych kucharzy. Może razić jego podejście do osób (wyzwiska, przeklinanie), ale z drugiej strony - widać, że to człowiek z pasją. Co sądzicie o nim i jego programach? (Np. Hell's Kitchen)

Offline

 

#2 2011-03-30 21:05:34

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Gordon Ramsay i jego programy

Koleś się nie pierdzieli, ale wie co robi. Też jakoś nie jestem jego wielkim fanem ani też go nie nienawidzę ^^... Podziwiam go za zapał i za to, że nie można mu zarzucić niedokładność w tym co robi. Charyzmatyczny człowiek z pasją i wielką gębą ^^


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#3 2011-03-31 08:56:35

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Gordon Ramsay i jego programy

Czasami zbyt wielką, bo szukając informacji do tego wątku wyczytałam, że kiedyś określił "świnia" jakąś kobietę - ona była dość...przysadzista, a i on miał na myśli nie tylko to, co robiła, ale jak wyglądała. Wydzwaniał później do niej z przeprosinami po kilka razy dziennie, ponoć babina się bardzo przejęła tym wyzwiskiem, ale chyba przyjęła przeprosiny. Tak, u niego widać to, że jak coś ma być zrobione, to ma być to zrobione perfekcyjnie. Nie dziwmy się, jest właścicielem ponad 20 restauracji na całym świecie, więc musi trzymać poziom

Offline

 

#4 2011-04-06 20:36:37

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Gordon Ramsay i jego programy

Grunt, że przeprosił i mu na tych przeprosinach zależało... Ech wiesz, to9 choleryk wkładający wszystko w swoją pracę, a człowiekowi zdenerwowanemu do palnięcia głupoty niewiele trzeba.


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#5 2011-04-07 07:58:06

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Gordon Ramsay i jego programy

Tak, początkowo ponoć niechętnie, ale presja mediów, a potem sam z siebie dzwonił i przepraszał. Tak, wiem coś o tym, hehe Człowiek się bardzo wczuwa w to, co robi, a jeśli chodzi o teksty - czasem zapomina i powie coś niemiłego - zdarza mi się to

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ jĂ­mky septiky vĂ˝roba a prodej betonovĂŠ Szamba betonowe Oświęcim