SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


#1 2011-04-08 08:50:44

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Kup mi doładowanie itp.

Ostatnio trafiłam z Shamrock na stronkę pewną, gdzie jest mnóstwo fotek z portali społecznościowych. Oka, ale są to fotki naprawdę żałosne... Nie rozumiem, co taka 13latka robi w staniku przed lustrem, do tego lekko rozchylając majtki, 14latka pokazuje nagie piersi, fotki z rozchylonymi udami to już norma, wypięte nagie pośladki, staniki, piersi, pończoszki - I TO WSZYSTKO MA NIE WIĘCEJ NIŻ 16 LAT! I ja tu zadam dwa pytania - co się dzieje z wami, dzieci, gdzie wasze dzieciństwo? I drugie - gdzie są rodzice?!

A potem dziwią się wszyscy i są wielce zbulwersowani faktem, ile to się pedofilów namnożyło. Zamiast biadolić na temat "moja córa padła ofiarą pedo" , lepiej by było, gdyby rodzice zerknęli z raz na portale społecznościowe, profile swoich dzieci.. skończyłby się Internet raz-dwa.

Aaaaa, zapomniałabym - czasem jeszcze dopisują "jak doładujesz mi komórkę to wyślę Ci nagie fotki i filmik" ///////////////

Offline

 

#2 2011-04-08 16:27:04

Humphrey

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-12
Posty: 74
Punktów :   

Re: Kup mi doładowanie itp.

Do tego zrobię  Ci loda itp.
Był swego  czau film galerianki.
To prawda w  necie afiszują się seksem  raz  gdy  wszedłem na jakiś czat gdy byłem w 3 gim do podstawówki. Babka namawiała na seks ze swoim psem, wp wg olało me upomnianie a i  jak się gada na czacie to za chwile  KK? ile masz lat masz ochotę na cyberek 0___0

Offline

 

#3 2011-04-09 14:27:58

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Kup mi doładowanie itp.

A weź, na czatach to norma zazwyczaj siedzą tam zbereźni napaleńcy i stare dziady, pedofile itp. Daaawno wyrosłam z chatów ;P

Offline

 

#4 2011-04-09 17:45:31

Humphrey

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-12
Posty: 74
Punktów :   

Re: Kup mi doładowanie itp.

Ja jak dostalem neta to patrzyłem z ciekawości a po miesiący uznałem że niewartoxD

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://nerko.pl/ monitoring bydgoszcz jamnik