SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


#1 2011-06-08 13:16:59

Nit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 43
Punktów :   

Doctor Who

Ogląda ktoś? Jest to najstarsza wciąż kontynuowana seria Sci-Fi na świecie (Star Trek tu się nie liczy bo w różne serie opowiadają o zupełnie różnych ludziach i często nie są powiązane ze sobą niczym oprócz uniwersum )
W Polsce serial można obejrzeć na kanałach AXN, AXN Sci-Fi oraz BBC Entertainment, opowiada o przygodach tytułowego Doktora - ostatniego Władcy Czasu,  co kilka sezonów Doktor (zazwyczaj po śmierci) przechodzi regenerację i w jego postać wciela się nowy aktor, z których moim ulubionym jest David Tennan.
Najlepszy odcinek moim zdaniem to "Blink" z Płaczącymi Aniołami

Offline

 

#2 2011-06-09 20:19:14

Kudłaty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 67
Punktów :   

Re: Doctor Who

nie miałem pojęcia że i tutaj znajdzie się ktoś kto ogląda ten serial... Osobiście przyznaję się że nie jestem zagorzałym fanem bo wiele odcinków mnie ominęło, zacząłem od 2004 czy 2005 roku jak leciało na TVN (chyba ) ale polecam, choć ostatnio coraz mniej mi się podoba to nadal ma to "coś" szkoda ze budkę diabli wzięli
Ej Nit a widziałeś to  http://www.youtube.com/watch?v=PdrqdW4Miao ? miałem swego czasu coś miniaturowego no ale skończyło się i została mi już tylko plazma z Korala no i zabili mi trafo... koniec świata

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa konclean czyszczenie kotłów kondensacyjnych