SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


#1 2011-03-14 12:02:03

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Duchy

Wierzycie w duchy? Mieliście może z nimi jakąś styczność? Lub z czymś, czego nie potraficie wyjaśnić?
Ja miałam... Pewnego wieczoru, kilka lat temu, cała rodzina wyjechała na pobliską wioskę. Zostałam w domu z bratem ciotecznym i siostrą. Z nudów zaczęliśmy szukać różnych stron o tematyce duchów itp. i kiedy przeglądaliśmy kolejne zdjęcia, i powiem wprost - wnikaliśmy w nie,chcąc je jakoś wytłumaczyć, drzwi na dole otworzyły się i z hukiem zamknęły. Wszyscy to słyszeliśmy, a dodam, że była to końcówka listopada, więc wykluczyliśmy przeciągi. Dzisiaj tłumaczę sobie to troszkę jako swego rodzaju ostrzeżenie, które dał nam ktoś, byśmy w pewne rzeczy zbytnio nie wnikali....

Offline

 

#2 2011-03-14 15:51:03

Hale

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 89
Punktów :   

Re: Duchy

Nie wiem czy wierzę. Wole chyba nie. Jestem wręcz `przeczulona` na ten temat. Trochę mi kuzynka psychę w dzieciństwie zryła i tak mi zostało.

Sama styczności nie miałam z tym, ale wczoraj mi koleżanka opowiadała pewną historię.
Zedytuje potem i uzupełnie o co w historii chodziło ^^

Offline

 

#3 2011-03-15 08:46:08

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Duchy

No to czekamy

Offline

 

#4 2011-03-15 18:13:14

Hale

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 89
Punktów :   

Re: Duchy

L., jako że jesteś tutaj adminką to wiem, że nie powinnam Cie upominać, ale przykład idzie z góry ;P, więc nie spamuj XDDD


W historii chodziło o to, że jej koleżanka obudziła się w nocy i `ktoś` nad nią stał. Ten `ktoś` (nazwijmy go X) `wyrył` jej na brzuchu pewien znak nożem prawdopodobnie (chociaż nic ją nie bolało) i znalazła breloczek. Owego breloczka nigdy w domu nie było - ale był to ten sam znak i napis `Memento Mori` (pamiętaj o śmierci).
Więc dziewczyna poszła do księdza. Ksiądz jej nie uwierzył, a w domu również znalazł się różaniec. Różaniec pewnego swojego czasu zniknął, a potem kumpela znalazła go pod nogami [a przechodziło obok niej/nich z milion ludzi] jak szła z kościoła. Był to na pewno ten sam, bo był specyficzny [pomarańczowo oczojebny i miał 3 razy po 7 oczek]. I potem dziewczyny zaczęły liczyć różne rzeczy i uważają, że w 2036 będzie koniec świata, gdyż liczby składają się na 11 (przeliczcie memento mori). Po za tym breloczek nagle zniknął, jak i znak na brzuchu. I w ogóle trochę posrana historia. Ja na początku sama się wystraszyłam.

Offline

 

#5 2011-03-16 08:00:31

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Duchy

Powiem Ci szczerze, że wcale w nią nie wierzę - przesadzona bzdura z palca wyssana
Dlaczego? Ano przede wszystkim dlatego, że nożem ktoś jej coś wyrył - dziwne, że matce nie pokazała. Po drugie, (tu wybuchłam śmiechem, aż mi herbata nosem pociekła ;P ) wyliczyły koniec świata. loooooool!!!!
Szczerze? Daty końca świata nie zna NIKT. Nawet sam Bóg (tak jest ponoć w Biblii napisane, tylko trzeba się doszukać), a one, dwie dziewczyneczki koniec świata wyliczyły? Nie, naprawdę, Hale, nie powinnaś w to wcale wierzyć, bzdura totalna

Offline

 

#6 2011-03-16 15:43:33

Hale

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 89
Punktów :   

Re: Duchy

C., czekaj, noż. ;P
Ja nie powiedziałam, że wierzę.
Co do wyrycia i że nie pokazała matce to właśnie chodzi o to, że jej matka nie żyje.

Wiem, że daty nie zna nikt, w biblii, a Apokalipsie Świętego Jana jest o tym mowa, ale tego lepiej się nie doszukiwać, bo i tak nikt nie odkryje tego.
Choć ja uważam, że jak rozpieprzy nas asteroida to i tak nic nie zrobimy. *mlask, mlask*



Ogólnie ja w jakimś stopniu może i w to wierzę, bo nikt z nas nie wie jakie zjawiska paranormalne się zdarzają w świecie.

Z drugiej strony nie wierzę, bo spotkałam się już z takimi historiami paranormalnymi, że ludzie mają gorszą fantazję niż ja. (`Czerwone Kulki` - historia Dorotki) ;P

Ostatnio edytowany przez Hale (2011-03-16 15:48:20)

Offline

 

#7 2011-03-18 01:10:19

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Duchy

Jak pieprznie asteroida to przynajmniej nie dożyje czasów kiedy emerytury dostanę 200zł xp
Co do samych duchów, bujda, duchów nie ma, a skoro są dlaczego mają być tylko człekokształtnymi postaciami? Dobrze opowiedziana historia i luźno porozrzucane fakty można do wszystkiego pod pasować, to samo jest z przepowiedniami czy też horoskopem ^^... Wszystko to gra słów i wpływ na psychikę człowieka.
Z resztą jeżeli duchy istnieją, to ja idę kurna szukać smoka albo gadających wilków xp

Co do samych zjawisk paranormalnych, ludzie lubią sobie wiele rzeczy wkręcać, podobnie lądowanie ufo... Chociaż nie wątpię, że istnieją inni mieszkańcy kosmosu (bo "kosmici" jest z tyłka wyssanym pojęciem gdyż my się nazywamy ziemianami a oni już niby inni to już kosmici? bez sensu). No ae czego by mieli szukać na takiej zapyziałej planecie? czemu muszą byc bardziej rozgarnięci od nas, może to stworzonka które myślą tylko o rozrodzie?


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#8 2011-03-18 15:49:02

Hale

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 89
Punktów :   

Re: Duchy

No tak, Dżasto, całkowite poparcie, ale jak ludzie dowiedzą się prawdy to się zamkną w sobie, gdyż stracą w życiowy cel, jakim jest opowiadanie innym ludziom bajek.

Offline

 

#9 2011-03-18 21:53:45

 Orchidea

Użytkownik

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2011-03-12
Posty: 13
Punktów :   
WWW

Re: Duchy

W duchy jako - tako nie wierzę. Ale przyśniła mi się kilka lat temu śmierć bliskiej mi osoby, która tej samej nocy zmarła ... I zawsze, gdy prosze ją o pomoc, jakby dawała mi znać, że nade mną czuwa. Także ciężko mi to określić ...


http://psiaki91.mojeforum.net/index.php ~~> Wejdź, a nie pożałujesz!

Offline

 

#10 2011-03-21 00:58:01

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Duchy

Orchi, może po prostu podświadomość Ci to wszystko podpowiada, a przez ten zbieg okoliczności nazywasz ją imieniem tamtej osoby ;]

Hale zawsze zostanie grupa ludzi która i tak będzie wierzyć w te rzeczy xD


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#11 2011-04-07 15:41:32

Hale

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 89
Punktów :   

Re: Duchy

Ano znajdzie się grupa dziwaków, którzy na siłe próbują wyjść poza normalne społeczeństwo i pokazać wszystkim jacy oni są krejzi, bo wierzą w duchy ;X ;D

Offline

 

#12 2011-04-07 19:37:16

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Duchy

Dokładnie i tak błędne koło się zamyka ;]
Na dobrą sprawę to nawet latający potwór sphagetti ma zwolenników którzy wierzą, że on istnieje ^^


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
usuwanie adblue ponsse