SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


#1 2011-04-28 18:25:07

Kudłaty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 67
Punktów :   

Potwory i spółka

Potwory i spółka (ang. Monsters, Inc.) – pełnometrażowy film animowany w reżyserii Pete'a Doctera z 2001 roku wyprodukowany przez wytwórnię Pixar i Disney. Film został wykonany w technice trójwymiarowej. Tyle z wikipedii dla objaśnienia. Film świetny zabawa przy nim przednia... Co do twórców chyba ostatni z dobrych filmów Disney'a... aaa mam was. Żartowałem oczywiście, że nie Disneya lecz studia Pixar i nie jest on wcale ostatnim dobrym filmem tego studia (Pixar). Ostatnim filmem Pixar'a były Auta.... Jak zwykle na koniec refleksja w stylu "co by było gdyby"- Szkoda, że niezależni twórcy nie mają po prostu szans w świecie dzisiejszej jeśli mogę to tak nazwać animacji... w świecie totalnej tandety, obleśnych bekających ogrów, i pogoni za jak największymi zyskami zapominającym o tym czym naprawdę ma animacja - czymś magicznym, czymś co zarówno dla twórcy jak i dla widza niesie niezapomniane przeżycia, czymś co nie sprowadza się do scenariusza zaczynającego od   "Mała dziewczynka, która od zawsze chciała zostać czirliderką... " (znanych z dzisiejszych produkcji tego "znamienitego" niegdyś studia.

Offline

 

#2 2011-04-29 11:05:55

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Potwory i spółka

Co do Potworów, zgodze się po częsci - bardzo podobało mi się futro Sully'ego, i ta dziewczynka i ogólnie cała animacja była bardzo urocza Kto by pomyślał, że zmyślone stwory, naprawdę sobie żyją a do tego mają swój rozwijający się świat?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Mieroszów przegrywanie kaset vhs warszawa wywrotka Piła pitbull rasa busy Stuttgart