SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


#1 2011-03-17 11:48:41

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Polskie komedie

Dobra, może i kiedyś owe komedie były niezłe, można było się pośmiać, popatrzeć na takie prawdziwe, polskie życie z przekleństwami, wódą, papierochami  i różnymi polskimi problemami. A dzisiaj? Niemal co miesiąc nowa komedia, która jest tak bzdurna, że tylko siąść i płakać. O przepraszam, wszystkie są takie same i o tym samym. O miłości. Aha, zapomniałabym dodać, że niemal w każdej widzę brzydką mordę Karolaka, Adamczyka, i innych "aktorów" LOL. Naprawdę aż mnie skręca jak widzę, że do kin wchodzi nowy polski film, który jest komedią (tfu, tfu, tfu), poza tym obsadzoną znów tymi samymi aktorami. Moja siostra stwierdziła, że po prostu oni są lubiani. Dobra, ale w naszym kraju jest mnóstwo młodych, zdolnych aktorów, którzy tylko czekają, aż ktoś zaproponuje im rólkę. Przykro mi, panie i panowie, że polska kinematografia jest tak.....bzdurna i beznadziejna.

Offline

 

#2 2011-03-17 13:21:54

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Polskie komedie

Nie cierpię Karolaka, nie ma już dobrych polskich komedii, one skończyły się na killerze albo chłopakach nie płaczą. Nie mówię o starych genialnych komediach typu "Jak rozpętałem drugą wojnę światową". Teraz nie opłaca się wydawać tych 16 zł żeby wyjść po pięciu minutach albo umrzeć na spazmy xp


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#3 2011-03-17 14:59:00

Hale

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-13
Posty: 89
Punktów :   

Re: Polskie komedie

Te najnowsze polskie komedie sprawiają, że wiem, że jedyną dobrą rzeczą jaką zrobiłam jak przyszłam do kina to było zjedzenie popcornu na reklamach *.*

Offline

 

#4 2011-03-18 00:27:03

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Polskie komedie

Lepiej sobie tego oszczędzić i popcorn zrobić w domu xD
Nie warto chodzić na te komedie, bo nie dość, że są wszystkie na jedno kopyto to się przykrzy patrzenie ciągle na te same gęby xp


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#5 2011-05-14 15:57:43

Kudłaty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 67
Punktów :   

Re: Polskie komedie

Hehehe, no pomijając już ranczo bo to jest poniżej jakiegokolwiek poziomu i bije wszelkie rekordy idiotyzmu łamane przez debilizm no ale to serial co do aktorów to wprost nienawidzę Adamczyka jak widze to beztalencie to normalnie zbiera mnie na wymioty, co gorsza ta gwiazda wsadziła du..e jako lektor, czy może próbuje wsadzić nawet do polskiego dubbingu, nie dalej jak dwa tygodnie tamu oglądałem film przyrodniczy (bardzo lubię takie filmy wogóle jestem typem człowieka przyrodnika choć do drzewa bym się nie przywiązał broniąc Rospudy bo poprostu są pewne granice) zgadnijcie kto czytał... wogóle ten gość nawet nie umie czytać a co dopiero grać, nie ma to jak Krystyna Czubówna, a długie metraże to dajcie spokój normalnie coś mi się dzieje jak widzę nową reklamę jakiejś komedii chyba skończyło się na Seksmisji... te nowe "komedie" to żenujący bubel żeby człowiek nie wiem jak się wysilał to nie znajdzie tam nic śmiesznego no chyba że ja jestem nienormalny i nie mam wogóle poczucia humoru (to by było dziwne bo moi koledzy mówią co innego)...

Offline

 

#6 2011-05-16 01:36:39

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Polskie komedie

Cóż zgodzę się z Tobą, tylko Adamczyk, Adamczykiem... ale jak widzę Karolaka to mi się nóż w kieszeni otwiera. Zauważ, że ten gość jest WSZĘDZIE! Reklama = Karolak, Polska "komedia" kinowa  = Karolak, Serial = Karolak otwierasz lodówkę Karolak xp... Święta trójca  Kot, Adamczyk i Karolak... wszyscy trzej uważają się za mega aktorów, wszystkich trzech zawsze biorą do Polskich produkcji bo są "na topie", za przeproszeniem czego topie? Wszyscy trzej są jak dla mnie najlepszymi pretendentami do odstrzału, a nie pretendentami na amantów roku 2011 xp


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
urolog sandomierz prywatnie bantu rzeszów