SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


  • Index
  •  » Muzyka
  •  » Muzycy, o których zapomnicie...

#1 2011-03-21 08:32:38

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Muzycy, o których zapomnicie...

To będzie długie.

Zacznę od tego, że jak wiecie, mam prawie 23 lata. Wychowałam się w domu, gdzie tata jest wielkim fanem muzyki. Głównie rockowej. Perfect, Iron Maiden (stare kawałki), Led Zeppelin, Scorpions, Queen, U2, Judas Priest itp. I to on zaszczepił we mnie miłość do niej, bo od dziecka wsłuchiwałam się w Queen i Scorpionsów, potem przyszedł czas na U2, (w międzyczasie był też M. Jackson), i polskie rockowe szlagiery, np. Lady Pank czy IRA. Tak, ja byłam dzieckiem, które mimo , że przechodziło od rocka w dzieciństwie, przez hip hop w gimnazjum, klasykę w liceum, to jednak wciąż w sercu mam rocka. Do czego piję? Ano do dzisiejszych muzyków. Pamiętam te dni, kiedy wielką artystką ogłoszono Gosię Andrzejewicz. I co? No? Gdzie ona jest? Znudziła się? Pewnie tak. A taki np. Basshunter? Boten Anna i kolejny jego kawałek owszem, były przebojami, ale zważcie, że następnie sam zaczął przerabiać własne utwory, bo.....nie miał pewnie pomysłów. Ten facet jest jak dla mnie wielką muzyczną pomyłką, człowiekiem totalnie nieprzygotowanym do bycia na scenie. Tak więc Gosia A., Basshunter, i inni są osobami/zespołami, które po góra 3 latach zejdą ze sceny. Co się dzieje dzisiaj z muzyką? Wszystko jest na jedno kopyto, pod jeden tekst (''lalala ty mnie kochasz ja Cię nie"), ale zauważcie ile osób twierdzi, że to "wielkie gwiazdy" . LOL. Gwiazdy? Gwiazdami są Michael Jackson, Tina Turner, Metallica, Eminem, Aerosmith, U2, i szereg innych osobistości/zespołów, które nie gasną nawet po ponad 30-letniej karierze. I mam nadzieję, że długo jeszcze nie zgasną

Offline

 

#2 2011-04-30 20:59:28

Kudłaty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 67
Punktów :   

Re: Muzycy, o których zapomnicie...

Wprost ubóstwiam Queen. Mój ulubiony zespół od 5tego roku życia. Pierwszy kawałek jaki usłyszałem- Radio GaGa z kasety mojej mamy (oryginalnej z albumu The Works ze znaczkiem zaiksu). Ogromnie mi się spodobało... i tak chyba mi zostanie do końca życia. Freddie był geniuszem i nie obchodzi mnie jego życie prywatne i to co mówią o nim inni szczególnie tacy debile jak gościu w garniturku w jury Bitwy na głosy (przyznaję oglądałem 3 odcinki z ciekawości) który robi sobie jakieś głupie aluzje nt. tego niesamowitego artysty, ciekawe czy i on ma czterooktawową skalę głosu? Co do polskiej sceny muzycznej to dzisiaj nie istnieje. Co jakieś feele? i piosenki typu "choć tu do mnie, ściągnij so- bie spodnie bedzie ci wy-godnie"  to ma być takst?? wtf!? Beznadzieja kompletna. Oczywiście ulubiony polski zespół - Lady Pank. Do tego jeszcze Cugowski z Budką, Wilki ostatnio dość słabo, Beatka Kozidrak i chyba tyle godnych uwagi grających zespołów nie wiem jak dziś jest ze Skaldami i Marylą ostatecznie pan Markowski - kilka piosenek ale córci jego nie trawię.

Offline

 

#3 2011-05-04 08:15:55

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Muzycy, o których zapomnicie...

Tak, ja naprawdę wolę posłuchać radia Złote Przeboje, Tuba-lata 80te, lub po prostu Bajm, IRA, stare dobre U2, Wilki... i to jest Muzyka, celowo napisałam przez duże M...

Offline

 

#4 2011-05-14 16:04:18

Kudłaty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 67
Punktów :   

Re: Muzycy, o których zapomnicie...

niestety minęły te czasy kiedy liczył się głos i sens śpiewanej piosenki, teraz jak ktoś ma ładną buźkę i zgrabną figurę (nazwałbym to po imieniu ale nie będę używał wulgaryzmów na forum) to bez wątpienia zrobi karierę zarówno na scenie muzycznej (takie coś jak Pussycat Dolls - no dobra ładne, zgrabne i dobrze wytapetowane ale co pozatym???) jak i filmowej(tu przypominam beztalencia w polskich serialach)... Doda i Lady Zgaga to już nawet nie wspominam...

Offline

 

#5 2011-05-18 13:23:13

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Muzycy, o których zapomnicie...

Ale przecież to było już od dawien dawna i nawet uzdolniona wokalnie Madonna jest dla mnie medialną "piiiiii", bo w swoim dość konkretnym wieku, buja się na scenie ubiera się jak ssaki leśne na trasie 94 Kraków - Katowice... Popowe divy od których mnie zbiera na mdłości, plus "śpiewające" szczeniaki o mające się za nie wiadomo co, produkujące piosenki na temat "piątku" xp.
O prawdziwą muzykę bardzo trudno w dzisiejszych czasach, nawet dla takich ludzi jak ja, którzy znajdą faworyta w praktycznie każdym stylu muzycznym xp.


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#6 2011-05-20 22:31:16

Kudłaty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 67
Punktów :   

Re: Muzycy, o których zapomnicie...

Ale teraz to stało się już tak odrażające, że normalnie nie mogę patrzeć już na te plastiki chodzące po scenach. Pozatym wiesz co mnie drażni, to, że taka jedna z drugą (nie powiem brzydko bo jeszcze bym bana zaliczył ) nie dość że nie umie śpiewać to jeszcze bezcześci kultowe przeboje tu przykłady takich plastików - Britney Spears - piosenka I love rock'n'roll zespołu Arrows no Janet Jett to mogę wybaczyć bo podoba mi sie jej "bad reputation" no ale te gwizdki Disneya typu Seleny Gomezy i inne takie których ani to zastrzelić bo kula wpadnie jednym uchem a wyleci drugim, ani to utopić bo tak puste że trzeba by z 10 ton na szyi przywiązać... które dodatkowo mają zły (naprawdę rzadko kiedy mówię, że coś ma zły wpływ na kogoś bo uważam ze każdy człowiek nawet najgłupszy trochę rozumu ma) na małe dzieci ... dobra przykład
porównajcie sobie ten chłam :
http://www.youtube.com/watch?v=f2Q_fO7fhJI
z oryginalną wersją
http://www.youtube.com/watch?v=4iiryJwvDtc&fmt=18

nienawidzę tej prostytutki z pierwszego linku nienawidzę tego Disneyowskiego ścierwa zwanego "Czarodzieje z..." które nie wiem czemu się tak tym dzieciom podoba, żeby jeszcze jakieś genialne efekty w tym serialu byłu no to ok. było kilka filmów które obejrzałem tylko ze względu na fabułę no ale weźcie tam te "efekty" to robione są w Vegasie dokładnie nie pamiętam nazw...

Offline

 
  • Index
  •  » Muzyka
  •  » Muzycy, o których zapomnicie...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Tanzanie wywrotka Piła pitbull rasa busy Stuttgart