SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Anime
  •  » Studio Ghilbi - Księżniczka Mononoke

#16 2011-05-08 22:42:57

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Studio Ghilbi - Księżniczka Mononoke

Czasem w Multikinie robią anime maratony, nie wiem czy w każdym, bo ja zazwyczaj widziałam wywieszki w tym Krakowskim. No ale puszczają właśnie anime różnego typu, ostatnio był właśnie Wonderful Days o którym pisałam wcześniej a ze studia Ghilbi była chyba właśnie Laputa, ogólnie trwa to 2 dni ale można wybierać jeden seans i bilet kosztuje 12 zł więc to nie jakiś majątek ;] Niestety teraz nie mają żadnego maratonu a tak mi się marzy zobaczyć Mononoke na wielkim ekranie xp.
Zgodzę się z Tobą, chociaż ja i tak telewizji nie oglądam, no ale jest nadzieja, że ktoś (nie tylko fani) zobaczą te urocze historie i zakochają się w nich tak jak ja ;]


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#17 2011-07-09 17:05:29

Kudłaty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 67
Punktów :   

Re: Studio Ghilbi - Księżniczka Mononoke

Słuchaj może to głupie pytanie (czyt. na pewno ) ale strasznie mnie ono nurtuje. Jaką techniką, czym wogóle malowali tła (plany) do filmu Porco Rosso - Szkarłatny Pilot chodzi mi głównie o chmury strasznie mi się podoba taki efekt ale nie mam pojęcia jak go uzyskać.

Offline

 

#18 2011-07-11 23:41:43

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Studio Ghilbi - Księżniczka Mononoke

Wstyd powiedzieć ale szczerze nie mam pojęcia bo nigdy się tym nie interesowałam, choć w sumie to dobre pytanie. Może jakby poszukać to by coś się na ten temat znalazło.


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#19 2011-07-14 09:51:04

Kudłaty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 67
Punktów :   

Re: Studio Ghilbi - Księżniczka Mononoke

szukałem, może nie dość dobrze... i nic, ale chmury są niesamowite... jęsli ktokolwiek znalazłby jakieś info to będę wdzięczy za pomoc

Ostatnio edytowany przez Kudłaty (2011-07-14 09:51:45)

Offline

 

#20 2011-07-15 00:49:04

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Studio Ghilbi - Księżniczka Mononoke

Poszukam czegoś na ten temat jak znajdę chwile po rozjazdach, gdzieś musi coś pisać na ten temat.
Swoją drogą ja się zawsze zachwycam w Mononoke momentem gdy zaczyna padać deszcz i jest najazd na kamyczek na którym odbijają się kropelki. Cały efekt jest tak niesamowicie realistyczny, że zawsze mam wielki szacunek do ludzi którzy ślęczeli nad tym by tak właśnie to wyglądało.


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 
  • Index
  •  » Anime
  •  » Studio Ghilbi - Księżniczka Mononoke

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovĂŠ JĂ­mky Fulnek jamnik