SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


#1 2011-03-20 18:42:32

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Koncerty

Na jakich koncertach byliscie? Na jakie się wybieracie?

Ja mogłam być na koncercie Sabaton w Rzeszowie, ale..... z powodu mężczyzny nie dane mi było, poza tym na U2 do Chorzowa też się wybierałam (ale kilka tygodni przed musiałam oczywiście mieć wypadek i być operowana...>.>), a gdybym miała jak, to chciałabym pojechać do Krakowa na Festiwal Muzyki Filmowej...C:

Offline

 

#2 2011-03-20 19:49:19

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Koncerty

Ja byłam w Warszawie na epickim koncercie ACDC którego supportował Dżem, kilka lat wcześniej byłam w Chorzowie na koncercie Coma/Linkin Park/Pearl Jam na przegenialnym koncercie, no i na paru koncertach Beltaine w Katowicach, Sosnowcu (niezapomniany bo dostałam autografy i mam zdjęcie z moim grającym na skrzypcach idolem) i Będzinie na corocznym Festiwalu Muzyki Celtyckiej. Byłam również na Woodstocku, gdzie grał Guano Apes, był to pierwszy koncert od kiedy wrócili do zespołu po wcześniejszym zawieszeniu szyków, zatem dość epicki, na Woodstocku przeleciało również parę innych zespołów między innymi Dżem.
Ogólnie to co roku na miejscowych imprezach darmowych (Dni Dąbrowy G., Sosnowca, Będzina, Czeladzi) bywa się na koncertach. Na Dniach mojego rodzimego miasta, byłam na koncertach T Love, Lao Che a przede wszystkim Kultu no i wielu innych. Na dniach Sosnowca udało mi się być na ostatnim koncercie Buldoga z Kazikiem ^^ więc kolejny epicki koncert ;]...
No i na pewno będę chciała powiększyć swoją bibliotekę koncertowych wspomnień ^^

Zawsze chciałam być na koncercie Korna, jakiegoś dobrego Dj'a jak Tiesto, no i przede wszystkim na Motley Crue lub Hardcore Superstar, ale co do tych ostatnich, to raczej mało osiągalne marzenie


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animovies.pun.pl