SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


#1 2011-03-21 13:19:05

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Rysunek

Jednym z moich hobby jest rysunek. Zajmuję się nim odkąd sięgnęłam po ołówek, czyli od 19 lat. Ale co do mojego aktualnego stylu rysunku, to trwam przy nim od lat 5-6 Dużo osób naśmiewa się, mówi "O, Król Lew - narysuj coś innego a nie tylko zwierzaki" - ale co ja poradzę, że ja się w tym dobrze czuję? Kiedyś pewna artystka na DA stwierdziła mi, (tak, jedna z tych popularnych, polskich, co tworzy komiks o wilkach), że jeśli rysuję kiepsko, a jestem na DA, to nie jestem artystką i nie ma dla mnie miejsca na tym portalu. Olewka, rysuję co rysuję, a jak się komuś nie podoba - niech nie patrzy. Zajmuję się rysunkiem tradycyjnym - kredkami. Posiadam :

* faber Castell Grip Colours
* BIC Tropicolors
* Lyra Osiris
* Fantasia
* KOH-I-NOOR Mondeluz
* Derwent Coloursoft
* KOH-I-NOOR Sunpearl
* KOH-I-NOOR Progresso

I jakieś tańsze, zwykłe z hipermarketu + kilka mazaków Promarkers

Offline

 

#2 2011-03-22 18:58:48

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Rysunek

Pani Ak-on (nie podam całego żeby nie było) Ci pocisnęła? Pffff, to co ona tam robi, niech idzie do strony bubków czyli na Digart XD
Człowiek uczy się całe, życie i nie każdy od razu wymiata, ważne, że się szlifujesz w jednym temacie i jest git. Zapewne wielu ludzi na DA którzy rysują słabiej od Ciebie chciało by umieć chociaż tyle. Ale tworzą swoje szkolą się. Ja nie ważne jaka bym nie była dobra w rysunku (zapewne nigdy tego nie doświadczę) na pewno nikomu bym nie odradzała a wręcz przeciwnie. Nic nie motywuje do tworzenia jak publika, nic nie zmusza do samokształcenia jak publika, nikt Cię nie przymusi do roboty lepiej od publiki. Z resztą im więcej człowiek tworzy tym się lepiej szlifuje, a szlifując dzięki podpowiedziom innym szlifuje się lepiej. Z resztą nikt nie napisał w regulaminie DA że jak nie jesteś wymiataczem to spierdaszaj. Niech się pałują tacy co wyżej srają jak tyłek mają xp

Powiedz mi dlaczego promarkery są takie drogie? xP


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animovies.pun.pl