SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


#1 2011-03-18 13:29:15

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Włatcy Móch

Co sądzicie o tym polskim serialiku? I o całej tej gromadce uczniów, którzy niejednokrotnie mają bardzo dziwne pomysły? Moim zdaniem ten film jest po pierwsze : NIE dla dzieciaków z podstawówki (które to oglądają a potem tylko Czesiują dookoła i rzucają teksty, których do końca nie rozumieją) , po drugie : Nie podoba mi się jego całokształt. Marna próba zrobienia polskiego South Park. Czesio to już przyprawia mnie o mdłości - nie cierpię tej postaci po prostu. Za dużo tego wśród dzieciaków, do których ten film nie jest kierowany, a mimo to właśnie dzieci sa pewnie jego największą widownią :C

Offline

 

#2 2011-03-21 00:12:03

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Włatcy Móch

Ja uważam, że można obejrzeć, ale mnie jakoś Czesiomania nie rzuciła na kolana, lubię parę wybiórczych odcinków i Maślanę ;] Ogólnie to South Park miażdży ich swoim całokształtem dobitnie, a sam fakt, że w SP odcinki z kolejnym sezonem robią się coraz ciekawsze (w przeciwieństwie do WM) dobija Włatców jeszcze bardziej ;]
Nie uważam, że jest bardzo zła, ale nie jest wcale dobra... taki średniak dla zabicia nudy.
Choć fakt przykre, że  dzieciaki łapią się za te bzdury XP


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#3 2011-03-21 07:37:37

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Włatcy Móch

Mi też na początku się podobało - myślałam o, coś innego ale z czasem - ehhh.... średniak się, owszem, z tego zrobił...:C

Offline

 

#4 2011-03-28 01:05:43

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Włatcy Móch

Z czasem staczało się coraz bardziej, a teraz... no cóż, nie oglądam tego XD
Za to czekam na nowy  sezon South Park! @.@


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animovies.pun.pl wywrotka Piła pitbull rasa busy Stuttgart