SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


#16 2011-04-09 14:25:35

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Wolf's Rain

Toboe nie był czasem najmłdoszy?

Offline

 

#17 2011-04-28 17:58:40

Kudłaty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 67
Punktów :   

Re: Wolf's Rain

Tak, przyznaję, że nie zbyt pociągają mnie "seriale"(przepraszam fanów anime za to sformułowanie ) i wprost przepadam za filmami pełnometrażowymi Hayao Miyazakiego i przyznaję obejrzałem wszystkie dopiero w tym roku na Kulturze (pierwszy film widziałem co prawda 5-6 lat temu... nie było okazji oglądać) to Wolf's Rain naprawdę mnie urzekł. Bo jest w pewnym sensie wyjątkowo oryginalny. Przepraszam za to co teraz napiszę ale Naruto stał się taką "Modą na sukces" a Wolf's Rain to zupełnie co innego... choć osobiście uważam, że "dokrętka" jest trochę... jak to nazwać, po prostu tragedia ostatniego odcinka mogła by się rozłożyć na co najmniej 3 ale i tak anime świetne. Ulubiony bohater - nie mam choć chyba Tsume najbardziej przypadł mi do gustu, a Kiba no cóż jak by nie patrzeć (jeden z)główny bohater i choć z drażniącym charakterkiem to mnie się podobał. Co da samej animacji (jeśli tak można nazwać 15 - 12 fps) to naprawdę przepięknie udało się uchwycić bieg wilka, z chodem już nie bardzo( wilk stawia łapę tylną w ślad przedniej [gwoli ścisłości ]) lecz po raz pierwszy chyba zobaczyłem w japońskiej "kreskówce" wilka, który wygląda jak wilk, a nie przerośnięty pies. Polecam wszystkim to anime, nawet tym którzy przepadają za klasyczną animacją, naprawdę warto.

Offline

 

#18 2011-04-29 11:07:32

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Wolf's Rain

Tak, właśnie wykonanie wilków jest solidne, choć jak w wieeeelu animacjach zdarzają się małe błędy i potknięcia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
krzysztof krawczyk fotograf grzejniki purmo wrocław