SPOŁECZNOŚĆ FANÓW FILMÓW ANIMOWANYCH

Forum o filmach wyłącznie animowanych


#31 2011-05-17 21:48:36

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Religia

No cóż, brak argumentów działa na fanatyków religijnych płachta na byka XD Tak, jeśli chodzi o to można mnie nazwać człowiekiem chorym na punkcie starej motoryzacji, ale to jest moja prywatna choroba i nikogo nie zamierzam nią "zarażać" na siłę. Niestety oni tej subtelnej granicy nie widzą i chcą się z wpakować z brudnymi buciorami w czyjeś życie głosząc swoje św(n)ięte słowo. Hahah co do powierników szatana bardzo lubię takich ludzi, przynajmniej mi nie mówią jak należy żyć wciskając mi na siłę swoje 3groszę, jak dla mnie zarówno diabeł jak i bóg nie istnieje, jakby to powiedział Kononowisz "Nie będzie niczego" tak i w tym przypadku "Nie ma niczego".

Ja oczywiście też na msze nie chodzę, nie popieściło mnie jeszcze, żeby z własnej woli iści i tracić godzinę z życia by słuchać pierdół, ja idę tylko z święconką, czyli 5 minut nawijki, kropidłem w czachę i heja do domu. Wierz mi mam lepsze pomysły na marnowanie czasu, bo bardziej pożyteczne jest gapienie się w sufit niż siedzenie na mszy, na której i tak prawie, że śpię ;]

Wiesz wolę żeby nie tylko za nasze budowali, niech siądą na tych którzy bezkarnie rozbijają się Maybahem bo nikt mu na niego podatku nie naliczy.

To jest ogólnie sprawa chora, no ale cóż, na szczęście ja już przebrnęłam przez ten chory program nauczania. Lepiej nie będę pisać bo obawiam się, że by na mnie mohery nasłał i by mi auto do góry kołami wywaliły xD


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#32 2011-05-20 21:47:00

Kudłaty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 67
Punktów :   

Re: Religia

AmyJusta napisał:

Lepiej nie będę pisać bo obawiam się, że by na mnie mohery nasłał i by mi auto do góry kołami wywaliły xD

nie, nie, chodziło mi o katolickie wierzenia, że Bóg stworzył człowieka no i ogólnie to napiszę w odstępach  giertych na pewno nie @(małpa) taki mały żarcik.


co do relygi jeszcze http://www.youtube.com/watch?v=HPAznbHHNQk

polecam, jak ja oglądałem to ze trzy razy ze śmiechy z krzesła spadłem

Ostatnio edytowany przez Kudłaty (2011-05-25 16:31:58)

Offline

 

#33 2011-06-08 11:08:44

 Carmina

Szefowa

Skąd: Biłgoraj
Zarejestrowany: 2011-03-11
Posty: 554
Punktów :   

Re: Religia

Ten ksiądz nie powinien już odprawiać mszy ponoć, to jest ogólnie jakiś burak...

Offline

 

#34 2011-06-11 15:34:13

Kudłaty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 67
Punktów :   

Re: Religia

heh, jeśli kolor czarny jest kolorem jaskrawym to znak, że coś się dzieje

ogólnie to nie chce mi się rozkminiać tego co to za palant i pokazywać na poszczególnych przykładach na czym opiera się wiara katolicka, bo jak już mówiłem nie chce nikogo urażać tutaj, moim celem było tylko uzmysłowienie jacy są w większości polscy księża (no i nie tylko polscy ale zwłaszcza) poza tym ksiądz chyba zapomniał, że sam nosi czarną sukienkę...  dobra ale nie mogę tak zakończyć wypowiedzi... najbardziej podobała mi się opowieść o egzorcyście (o bardzo porządni nabijacze i naciągacze...) i egzorcyźmie na złym duchu wschodnich sztuk walki - MOJE IMIĘ TO KARATEEEEE buhahahaha

Offline

 

#35 2011-07-12 00:00:06

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Religia

Natanek jest uroczy, zawsze poprawia mi nastrój kiedy to mówi jak słuchanie Techno czy granie w "diabolo" zbliża mnie do szatana, albo jak to zacznie mną rzucać jak pójdę na premierę Harryego Pottera do kina ;] To przykład debila, który ma rzeszę fanów i co przykre oni słuchają go, a widać jakie to wypaczone myślenie. Potem chodzi taka babuleńka i kijem Cię pogoni bo masz długie włosy czarną bluzę, glany i spytałeś czy jej nie pomóc przejść przez ulicę, jakże to tak skoro jesteś pomiotem szatana? Szkoda, że przy tym egzorcyzmie ucierpiała niewinna kamera a duch wyglądał trochę na zbyt realistycznie... nawet grzeczny był
W samych egzorcystów tak wierzę jak w Boga, duchy i preparaty na odchudzanie, wszystko to jeden wielki efekt Placebo, oddziaływanie na psychikę, i nic więcej.


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#36 2011-07-14 09:47:54

Kudłaty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 67
Punktów :   

Re: Religia

kiedyś na lekcji relygiji kolega (też pomiot szatana jak ja) zapytał panią katechetkę (z woli bożej) "jak to w końcu jest z tą nieomylnością papieza? Skoro Pius12 zezwolił hitlerowcom na ich działania i nie sprzeciwiał się im? jak to jest?" no a na to pani nawiedzona odpowiada " No bardzo dobrze że się nie sprzeciwił, bo pogorszył by sytuację, mogła by ucierpieć nawet stolica apostolska" na to kolega po cichu "zwłaszcza ona..." pani kontynuuje swój wywód- "zastanówcie sie co to jest wolność i samowola..." pozwólcie, że nie będę przytaczał całego bełkotu bo nie pamiętam, utkwiły mi w pamięci tylko 2 zdania, które wyprowadziły mnie z równowagi "W takim wypadku to my wszyscy jesteśmy winni 2 wojnie światowej. Pan Bóg nas ukarał za to, że nie zachowaliśmy godności i przekształcili wolność w samowolę. Popatrzcie co się teraz dzieje jak się młodzież zachowuje do czego to nas doprowadzi...?" przepraszam za wulgaryzm ale ta baba ma popieprzone we łbie...

Offline

 

#37 2011-07-15 00:31:16

 AmyJusta

Moderator

5933785
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2011-03-17
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Religia

Ja tylko bym chciała zapytać gdzie byłby jej bóg gdyby hitlerowcy wyciągnęli ją i jej rodzinę z domu i wsadzili do obozu, zrobili to co mieli w zwyczaju robić tym biednym ludziom, a potem ją zagazowali. Ciekawa jestem czy by tak bardzo popierała te wszystkie fakty, czy by dalej mówiła, że "Bóg" słusznie ją "ukarał" gdyż miała życie pełne samowoli. Choć jak mniemam ma się za osobę powściągliwą i wspaniałomyślną dlatego z miłą chęcią (wiem że to wredne) ale patrzyłabym jak jej nastawienie się diametralnie zmienia.
Najwięcej ma do gadania osoba która nie ma zielonego pojęcia o cierpieniach tych ludzi, gdybym mogła uratować te wszystkie ofiary hitlerowców, poświęciłabym 10 stolic apostolskich bo to tylko tłuste świnie obrastające w tłuszcz, które nie powinny mieć prawa bytu, gdyż żerują jak sępy na swoich wiernych. Szkoda tylko, że fanatycy poświęcili by wszystko i wszystkich dla paru buców z krzyżem w ręku, którzy w kryzysowej sytuacji zasłonią się ich ciałem by uchronić swe marne życie od nagłej śmierci.


"Ja jestem nikim, wyrywam tylko chwasty... Chwasty, co przeszkadzają żyć drugim"

Offline

 

#38 2011-07-15 11:09:26

Kudłaty

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-01
Posty: 67
Punktów :   

Re: Religia

W pełni się z Tobą zgadzam, szkoda, że ludzie w Polsce są tacy ciemni i tak dają się manipulować, ko ksiądz proboszcz powie to święte, jak, kur*a debil powie że w smoleńsku to ruskie zestrzeliły samolot, to już babki robią nagonkę na tych co mówią że to była poprostu katastrofa i wina leżała po obu stronach... swoją drogą szkoda ze oba kaczury nie leciały tym samolotem. Obchody katastrofy smoleńskiej?! nie no ja jestem wogóle za utworzeniem święta państwowego i kościelnego w tym dniu z 10 mszami na telewizji partyjno kościelnej... Szlag człowieka trafia jak się to słyszy co wygadują ci pomyleni ludzie, widziałem ostatnio w gazecie fajny rysunek, "debil macierewicz tłumaczy przyczynę katastrofy" a na dole czajnik z buchającą parą, czołg (T34 zresztą ), obok pijani kontrolerzy (z butelkami w ręce z napisem no nie mam czcionki co by napisać oryginalnie cyrylicą ale myślę że wiesz że chodziło o vodkę ) genialny rysunek tyko nie pamiętam jak to gazeta... no cóż co zrobić - siąść i płakać co to za kraj? czy skwitować to wszystko śmiechem? och skończyć studia i uciekać z tego cholernego grajdołu bo tu nie ma życia
http://www.youtube.com/watch?v=zKxt6QhT … re=related
o właśnie to przykład polskiego mohera, jak bym mógł to bym je wszystkie pod mur tak jak pan bóg ukarał ludzi za samowole, ja już nie mogę, jak się by mnie ktoś doczepił na mieście za długie włosy to pożałowałby się że się urodził... taki chuligan straszny ze mnie eh to społeczeństwo jest chore, "oj ci rodzice leniwi byli" no moze za czasów szatana (PRL) gdzie była praca to może nie byliby leniwi, dziś inżynierowie(ble magistrzy)nie jakieś socjologii bo taki kierunek to wybierają ludzie którzy nie mają żadnych panów na przyszłość, co ile więzień jeszcze powstanie żeby mieli robotę a my biedni podatnicy będziemy na niech i tych dziadów w więzieniach płacić?tylko ludzie po studiach technicznych tyle że nie na jakiejś tam uczelni, ludzie po Politechnice Krakowskiej po wydziale mechaniki, elektroniki i robotyki nie mogą znaleźć pracy w tym grajdole, jedyne co ich ratuje to wyjazd za granicę, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ile tych prawdziwych zaznaczam fachowców wyjechało z "chlebem"

Ostatnio edytowany przez Kudłaty (2011-07-15 11:32:15)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
110 on the Green Hotely Hilden